2016-2017

 

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-Planeta

wyróżnienia:

Kozielec Katarzyna kl. IV

Janczura Hubert kl. IV

Kozielec Patryk kl. VI

Pyrdoł Jakub kl. VI

Zabrzeska Aneta kl. VI


 

Puchar Wójta w Kolarstwie Górskim

Kamil Konopka kl. V - II miejsce

Hubert Bodziarczyk kl. V - III miejsce


 

Gminny Turniej Piłki Nożnej Klas Piątych

chłopcy - I miejsce


 

Gminny Konkurs Pięknego Czytania

Katarzyna Kozielec kl. IV - wyróżnienie


Szkolny Konkurs Recytatorski

Kl. 0-III

I – Julia Ligas kl.  III

II – Oliwia Pierzchała kl. III

III– Sebastian Kozielec kl. 0

 

Kl. IV-VI

I –  Katarzyna Kozielec kl. IV

II – Iwona Majerczyk kl. V

III – Anita Hebda kl.VI


 

Szkolny Konkurs Wielkanocny

 

 

palmy

kartki

stroiki

kl. 0

-------

Karolinka K.    wyr.

Zuzia J.            wyr.

Ania K.           wyr.

Anita D.           wyr.

Michał M.        wyr.

Wiktoria B.      wyr.

Franciszek F.   wyr.

       Klaudia K.  I m.

     Sebastian K.   II m.

Zuzia J.   III m.

Robert K.  III m.

kl.1-3

Emilia M.   wyr.

Kamila K.   wyr.

Julia L.        wyr.

Zuzia M.    wyr.

 

A.    Bednarczyk  I m.

           Z. Jankowska  II m.

Emilia M.  III m.

Z. Michałczak

M. Udziela

K. Kozielec

K. Dąbrowski

B. Kowalczyk

A. Cebula

Wiktoria K. I m.

Oliwia K.    II m.

Oliwia P.    III m.

Julia Mich.    III m.

Julia L.

Monika N.

Robert U.

Ewa P.

 

kl.4-6

--------

Paulina J.   I m.

Michał G.     II m.

Katarzyna K.  III m.

Rafał Z.

Ola B.

Aneta Z.

Rafał A.

Anita H.

Justyna J.

Katarzyna K.   I m.

Joanna U. 

 

 


 

Zawody Ośrodka Sportowego Pieniny

w piłce ręcznej chłopców

I miejsce – awans do turnieju powiatowego


Gminny Konkurs Ortograficzny

klasy III-IV

III miejsce – Patryk Kamiński kl. III

klasy V-VI

III miejsce – Aleksandra Brzeczek kl. VI


Turniej Tenisa Stołowego - WOK Tylmanowa

I miejsce Hubert Michałczak

II miejsce Rafał Adamczyk

III miejsce Hubert Bodziarczyk

 


Szkolny konkurs plastyczny "Ksiądz Jan Twardowski - przyjaciel przyrody"

 

Kl. 0

I miejsce Klaudia Kasprzak

II miejsce Franek Filipowicz

III miejsce Filip Anterski

Karolina Kamińska

Wyróżnienie: Michał Mikołajczyk

Ania Kozielec

Sebastian Kozielec

Jakub Zbozień

 

KL. I -III

I miejsce Diana Franczyk

II miejsce Julia Ligas

III miejsce Bartosz Zabrzeski

Robert Udziela

Wyróżnienia: Zuzia Mikołajczyk

Ania Brzeczek

Kamila Kozielec

Kasia Konopka

Udział: B. Kowalczyk Maja Udziela P. Kaminski O. Kozielec

M. Udziela K. Kozielec J. Podgórski M. Janczura

J. Zabrzeska O. Pierzchała E. Michałczak D. Kaim

Z. Jankowska A. Bednarczyk W. Kozielec

W. Faron P. Trzepak M. Noworolnik

J. Michałczak E. Podgórska A. Cebula

 

KL. IV – VI

I miejsce Kasia Kozielec

II miejsce Paulina Janczura

 


Igrzyska Powiatowe w Mini-Koszykówce Chłopców

III miejsce


Puchar Wójta Gminy Ochotnica Dolna w Narciarstwie Alpejskim

Dziewczynki III-IV

III miejsce Aniela Cebula

Chłopcy III-IV

II miejsce Rafał Ziemianek

Dziewczynki klasy V-VI

II miejsce Iwona Majerczyk

Chłopcy klasy V-VI

II miejsce Hubert Bodziarczyk

III miejsce Jakub Pyrdoł


 Igrzyska Ośrodka Sportowego Pieniny

piłka koszykowej chłopców

I miejsce

źródło: http://www.pck.nowotarski.pl/


Igrzyska Powiatu Nowotarskiego

w pływaniu indywidualnym

III miejsce - Anita Hebda kl. VI


Gminne zawody w mini piłce siatkowej

III miejsce


Szkolny konkurs kolęd i pastorałek

Kategoria wiekowa

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Wyróżnienie

Oddział przedszkolny

-------------

--------------

----------------

Mikołajczyk Michał, Zbozień Jakub

Kozielec Sebastian, Kozielec Robert

Kamińska Karolina

Klasy I-III

Kozielec Oliwia

Ligas Julia

Franczyk Diana, Michałczak Julia

Kamiński Patryk

Kaim Dawid, Podgórski Jan

Brzeczek Anna, Cebula Aniela

Michałczak Emilia

Kozielec Kamila, Mikołajczyk Zuzanna

Klasy IV-VI

Janczura Hubert, Maurer Szymon

Majerczyk Iwona, Kasprzak Martyna, Brzeczek Aleksandra

Kozielec Katarzyna

--------------------

 

Szkolny konkurs plastyczny bożonarodzeniowy

STROIKI

Kategoria wiekowa

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Wyróżnienie

Oddział przedszkolny

   Anterski Filip

   Kozielec Sebastian

        ---------------

       ---------------------

Klasy I-III

   Ligas Julia

   Udziela Maja

   Kozielec Kamila

   Noworolnik Monika

   Brzeczek Anna

   Kozielec Oliwia

   Michałczak Emilia

   Podgórska Ewa

   Michałczak Julia

   Kaim Dawid

   Potok Sandra

Klasy IV-VI

   Kozielec Katarzyna

   Pyrdoł Jakub

      ------------------

     ------------------------

 

 

KARTKI

Kategoria wiekowa

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Wyróżnienie

Oddział przedszkolny

   Kamińska Karolina

   Kozielec Robert

   Mikołajczyk Michał

   Zbozień Jakub

Klasy I-III

   Kamiński Patryk

   Udziela Robert

   Franczyk Diana

   Mikołajczyk Zuzanna

   Noworolnik Monika

   Podgórski Jan

Klasy IV-VI

   Gabryś Paweł

   Maurer Szymon

Brzeczek Aleksandra

   Adamczyk Rafał

   Podgórski Kacper

   Michałczak Hubert

   Mikołajczyk Kamil

 
 

Gminny Konkurs Recytatorski

II miejsce - Katarzyna Kozielec kl. IV (kategoria: język literacki)

 


Gminne Mistrzostwa w Mini Piłce Koszykowej

I miejsce

 

 


Gminne zawody w piłce nożnej chłopców U-12

II miejsce