2015-2016

Ogólnopolski Konkurs Albus

Rafał Ziemianek kl. IV - wyróżnienie

Klaudia Potok kl. VI - wyróżnienie


Puchar Wójta Gminy Krościenko n/D

I miejsce


żródło: www.pieniny24.pl


V Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

Iwona Majerczyk kl. IV - III miejsce

Kamila Maurer kl. VI - wyróżnienie


Powiatowe Igrzyska w Piłce Nożnej

III miejsce


Gminny Turniej Piłki nożnej klas V i młodszych

I miejsce


Gminny Konkurs Pięknego Czytania

W konkursie brały udział: Aleksandra Brzeczek, Iwona Majerczyk (kategoria IV-VI) oraz Julia Ligas, Katarzyna Kozielec (kategoria I-III). Iwona Majerczyk zdobyła wyróżnienie.

 


Igrzyska Ośrodka Szczawnica w piłce nożnej

I miejsce - drużyna chłopców (awans do kolejnego etapu)


Anita Hebda kl. V - Laureat ogólnopolskiej olimpiady z języka niemieckiego Olimpus

 


Igrzyska Ośrodka Sportowego w Szczawnicy w czwórboju lekkoatletycznym

II miejsce - drużyna chłopców (awans do kolejnego etapu)

 


Gminne zawody w piłce nożnej

I miejsce - drużyna chłopców


Gminne zawody w 4-boju lekkoatletycznym

I miejsce - drużyna chłopców

I miejsce - najlepszy zawodnik - Dominik Hebda kl. VI

 


Gminny Konkurs Ortograficzny

II miejsce - Katarzyna Kozielec kl. III

III miejsce - Tomasz Kurnyta kl. VI


Międzyszkolny konkurs na najciekawszy folder promujący Tylmanową

W kategorii - prace wykonane komputerowo, klasy I-III:
1. Dawid Kaim


2. Klasa III naszej szkoły


3. Kamila Kozielec

 

Wyróżnienia:
1. Katarzyna Konopka


2. Oliwia Pierzchała

 

W kategorii - prace wykonane ręcznie, klasy I-III
1. Patryk Kamiński


2. Aniela Cebula


3. Zuzanna Mikołajczyk

 

Wyróżnienie: Wiktoria Kozielec

 


 

Gminny Turniej Piłki Ręcznej Chłopców

I miejsce - awans do zawodów na szczeblu Ośrodka Sportowego Szczawnica.


 


 

Wyniki szkolnego konkursu wielkanocnego

Najpiękniejsza kartka i ozdoba wielkanocna

Komisja w składzie: K. Filipowicz, M. Maurer przyznała uczestnikom w poszczególnych kategoriach następujące miejsca:

Kategoria

Kartki

Stroiki

I. Odział przedszkolny

I miejsce:

 

Mikołajczyk Michał

 

--------------

II miejsce:

 

Kozielec Anna

 

--------------

 

III miejsce:

 

Kozielec Robert

 

--------------

Wyróżnienie:

 

-----------

Kozielec Sebastian

Michałczak Julia

Jankowska Zuzanna

Udziela Mikołaj

II. Klasy I-III

I miejsce:

 

Zabrzeska Julia kl. I

Udziela Robert kl. I

Kozielec Katarzyna kl. III

Kozielec Wiktoria kl. II

Bednarczyk Anna kl. I

II miejsce:

 

Mikołajczyk Zuzanna kl. II

Kamiński Patryk kl. II

Kozielec Kacper kl. I

Brzeczek Anna kl. II

Kozielec Oliwia kl. II

III miejsce:

 

 

Gabryś Paweł kl. III

Podgórska Ewa kl. I

Kozielec Kamila kl. II

Potok Sandra kl. II

Faron Wiktoria kl. I

Franczyk Diana kl. I

Wyróżnienie:

 

-------------

Dąbrowski Kamil kl. I

Udziela Robert kl. I

Trzepak Paweł kl. I

Udziela Maja kl. I

Kowalczyk Bartłomiej kl. I

Podgórski Jan kl. II

Pierzchała Oliwia kl. II

Kaim Dawid kl. II

Maurer Szymon kl. III

III. Klasy IV-VI

I miejsce:

 

Aleksandra Brzeczek kl. V

 

----------------

II miejsce:

-----------------

----------------

III miejsce:

-----------------

----------------

Wyróżnienie:

-----------------

Maurer Kamila kl. VI

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom


 

Puchar Wójta Ochotnica Dolna w narciarstwie alpejskim

Dziewczynki III-IV

II miejsce Iwona Majerczyk kl. IV

III miejsce Aleksandra Brzeczek kl. V

 

Chłopcy III-IV

I miejsce Kamil Konopka kl. IV

IV miejsce Rafał Ziemianek kl. IV

V miejsce Hubert Bodziarczyk kl. IV

 

Chłopcy klasy V-VI

I miejsce Dominik Hebda kl. VI

http://www.ochotnica.pl/mfiles/539/92/17/f/_IGP6052.jpghttp://www.ochotnica.pl/mfiles/539/92/17/f/_IGP6055.jpghttp://www.ochotnica.pl/mfiles/539/92/17/f/_IGP6058.jpg

źródło: www.ochotnica.pl


 

Igrzyska Powiatowe w mini-koszykówce chłopców - III miejsce

 


 

 Otwarte Mistrzostwa Ośrodka Sportowego Szczawnica w narciarstwie alpejskim

II miejsce - Dominik Hebda kl. VI

 

http://www.pieninyinfo.pl/uploads/201602/56b52bb863572_l.JPG

źródło: www.pieninyinfo.pl, zdjęcie: AS

 


 

Konkurs ortograficzny klasy II i III

(I półrocze 2015/16)

          Celem głównym konkursu było przyznanie zdobywcom tytułu „Mistrz ortografii”  oraz pokazanie wartości uczenia się i nabywania umiejętności poprawnego posługiwania się językiem ojczystym.

w kl. II : I miejsce: Dawid Kaim

            II miejsce: Patryk Kamiński

           III miejsce: Wiktoria Kozielec

w kl. III: I miejsce: Katarzyna Kozielec – MISTRZ ORTOGRAFII

           II miejsce: Hubert Janczura

           III miejsce: Kamil Mikołajczyk

 

 


 

Konkurs PCK Najładniejszy zeszyt ucznia w klasie

(I półrocze 2015/16 r.)

Oto jego zwycięzcy:

 

Klasa

Nazwisko i imię

I miejsce

Wyróżnienie

VI

Kurnyta Tomasz

Ziemianek Patryk

V

Hebda Anita

Zabrzeska Aneta

IV

Bodziarczyk Hubert

Majerczyk Iwona

III

Kozielec Katarzyna

Janczura Hubert

II

Kaim Dawid

Noworolnik Monika

I

Zabrzeski Bartosz

Franczyk Diana

Dodatkowo za bardzo ładne pismo i estetycznie prowadzone zeszyty należy się pochwała:

- całej klasie II

- uczniom klasy VI (D. Hebda, M. Kamińskiemu, K. Maurer, K. Potok)

 

 



 

Dominik Hebda - V miejsce w Mistrzostwach Województwa w biegach przełajowych

Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w halowej piłce nożnej chłopców - II miejsce

Mistrzostwa Ośrodka Sportowego Szczawnica w mini koszykówce chłopców - I miejsce - awans do Mistrzostw Powiatu (luty 2016 r.)

Dominik Hebda - I miejsce w Biegu Niepodległości rozgrywanym w dniu 11.11.2015 r. w Szczawnicy

Kamila Maurer - I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim (twórczość ks. J. Twardowskiego)